درباره دکتر فووت

کلینیک‌های دکتر فووت ایران با بهره‌گیری از تجهیزات روزآمد تشخیصی و درمانی منطبق با تکنولوژی‌های جدید دنیا و با به‌کارگیری نیروهای متخصص و کارآمد، با کیفیتی بین‌المللی آماده ارائه خدمت به بیماران هموطن و مراجعان کشورهای همجوار هستند‌. این مراکز که تحت ‌هدایت اعضای هیئت علمی تمام تخصص‌ها و فوق‌تخصص‌های مرتبط مانند پودیاتری‌، ارتوپدی‌، جراحی‌، جراحی فوق‌تخصصی عروق‌، داخلی‌‌، غدد‌، توان‌بخشی، فیزیوتراپی و طب فیزیکی‌، تغذیه‌، روان‌پزشکی و روان‌شناسی قرار دارند، مجهز به تمام امکانات تشخیصی و درمانی مورد نیاز بیماران در این حوزه هستند. کلینیک‌های تخصصی دکتر‌فووت به عنوان نماینده رسمی «موسسه دکتر فووت کانادا» به‌عنوان اولین گروه پزشکی ایرانی در مقیاس استاندارد برون‌مرزی، اهداف والای تشخیصی و درمانی را دنبال می‌کنند.

drfootbuilding.jpg

تیم دکتر فووت

موفقیت درمان در گروی یک کار گروهی منسجم و مناسب است که می‌تواند در نهایت منجر به بازیابی سلامت فرد بیمار می‌شود. با این نگاه، کلینیک پاپزشکی «دکتر فووت» با گرد هم آوردن گروهی از افراد مجرب، متخصص و متعهد، یک تیم منسجم درمانی را برای پاسخ‌گویی به همه نیازهای بیماران تشکیل داده است که به‌صورت تخصصی مراجعان را راهنمایی کرده و به آنها مشاوره‌های درمانی ارائه می‌دهند. پس از انجام بررسی‌های لازم، مراجعان توسط پزشک مربوطه ویزیت می‌شوند و ارزیابی‌ها و معاینات تکمیلی برای آنها انجام می‌گیرد. با این روش، درمان مطابق با نیاز هر فرد و منطبق با گزارش کامل از شرایط فرد انجام می‌گیرد.

کلینیک پا‌پزشکی دکتر فووت مرکزی جامع برای ارائه خدمات تخصصی پا و بیماری‌های مربوط به آن است که مراجعان می‌‌توانند به صورت جامع از این خدمات بهره‌مند شوند.

فهرست خدمات مراکز پاپزشکی دکتر فووت

در مراکز پاپزشکی دکتر فووت خدمات متنوع و مختلفی با توجه به نیاز مراجعان و بیماران ارائه می‌شود که مهم‌ترین آنها شامل این موارد هستند:
  • معاینه مراجعان توسط متخصصان پاپزشکی (پودیاتری)
  • ارزیابی الگوی توزیع فشار در پا توسط اسکنر‌های دوبعدی
  • ارزیابی‌های بیومکانیکی و ساختاری پا توسط متخصصان مجرب مطابق با مقالات روزآمد دنیا
  • درمان‌های تخصصی (دارودرمانی، توان‌بخشی، جراحی‌های سرپایی و...)
  • قالب‌گیری ساختار پا با استفاده از اسکنرهای سه‌بعدی
  • ساخت انواع اُرتزهای درمانی نظیر کفی و کفش برای طیف وسیعی از اختلالات با بهره‌گیری از دستگاه‌های کامپیوتری و بدون دخالت دست
  • ورزش‌درمانی و حرکات اصلاحی برای کودکان و بزرگسالان توسط متخصصان این رشته

همکاران ما

 مراکز دکتر فووت کانادا در ایران، در زمینه همکاری مستمر و پویا با سازمان‌ها و ارگان‌های بین‌المللی موفق به ایجاد یک بستر مناسب در جهت افزایش دانش و به‌روزرسانی کیفیت خدمات و تکنولوژی به سطح جهانی در زمینه علم پودیاتری (پاپزشکی) شده‌اند. موفقیتی ‌که نتیجه نهایی آن بهره‌مندی بیماران از به‌روز‌ترین خدمات پیشرفته پزشکی و ادامه یک زندگی سالم و دور از درد خواهد بود.

تشکلات سازمانی دکتر فووت

درکشور ما ایران باعث افتخار است که همگام با کشورهای پیشرفته به این علم نوظهور در بهداشت و درمان یعنی بهداشت و سلامت و بیماریهای پا در مقیاس دانشگاهی توجه شده و شروع به سرمایه گذاری در این مقوله اغاز گردیده و البته در سطح عملی و فعالتر یعنی بخش خصوصی انان که به اهمیت این نیاز پی بردند پیشگام شدند و ما با درک این نیاز برای هم وطنان اقدام به تکمیل و تجهیز کاملترین و مجهزترین کلینیک توانبخشی سلامت و بیماریهای پا اقدام نموده و تجهیزات در سطح بالای کیفیت جهانی را در اقدامات تشخیصی و درمانی بکار برده و مردم عزیزمان نیز همگام با ما با درک نیاز خود به مرکزی مجهز و کامل در بیماریهای پا عامل گسترش و بسط این هدف شده اند .

دکتر فووت اولین مرجع رسمی پاپزشکی در ایران

در راستای گسترش علم نوین پاپزشکی و افزایش سلامت ایرانیان،دکتر فووت آماده همکاری با کلیه سازمان ها و ارگان های کشور می باشد.